line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині відремонтують міст в Андріївці та об’їзну дорогу в Лозовій

070918Про це повідомив під час брифінгу 7 вересня директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

 

 

 

 

 

    Він відзначив, що ремонти доріг місцевого значення в області тривають. Із затвердженого на цей рік переліку з 80 об'єктів роботи завершені вже на 59-ти.

   На даний час ремонтують дороги Богодухів - Валки - Нова Водолага (Богодухівський район), Великі Проходи – Липці (Дергачівський), Близнюки - Дубове (Близнюківський), Великий Бурлук – Григорівка – Обухівка - Дворічна (Великобурлуцький).

   «Також закінчується капітальний ремонт моста в Гусарівці Барвінківського району. Вже перекрито двома шарами асфальтобетону. Роботи підрядник виконав у визначений термін. Проводяться роботи з фарбування бар’єрного та перильного огородження. Це був найбільш аварійний міст в області», - сказав Ігор Турченко.  

   За його інформацією, шляхом економії по об’єктах поточного ремонту планується виконати роботи по дорозі Харків – Липці – Борисівка.

   «Проводиться тендерна процедура. Капітальний ремонт буде проведено на ділянці від перехрестя окружної дороги міста Харків у бік метро «Героїв праці», - сказав Ігор Турченко. 

   Також, за його словами, на сесії обласної ради було затверджено проведення проектних робіт для капітального ремонту моста в Андріївці Балаклійського району.

   «Капітальні роботи планується провести й на об’їзді міста Лозова. Загальна протяжність дороги, яка будуватиметься з «нуля», - 1,6 км. Вона дозволить повністю розвантажити місто Лозова від великогабаритного транспорту. Автівки, які їдуть дорогою Мерефа – Павлоград, об’їжджатимуть Лозову. Зараз транспорт заїжджає просто до центру міста», - зазначив Ігор Турченко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь