Статті

Працівники ГУ «Шебелинкагазвидобування» відзначили професійне свято

0708 123Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості працівники ГУ «Шебелинкагазвидобування» відзначили професійне свято. Для газовиків Балаклійщини це свято має особливе значення, адже саме ГУ «Шебелинкагазвидобування», що налічує близько 16 тисяч працівників, забезпечує видобуток майже 44% усього українського газу.

 

    З цієї нагоди селище Донець, де розташоване підприємство,  відвідала голова Харківської обласної адміністрації Юлія Світлична. 

  «Для Харківської області та для України в цілому видобуток газу - це дуже важливе питання. Професійне свято - це не просто можливість привітати людей, але можливість поспілкуватися та «звірити годинники». Будемо підтримувати галузь через кожного робітника, який працює в цій сфері економіки», - сказала Юлія Світлична.

  Також голова області передала «шебелинцям» особисті вітання від Президента України Петра Порошенка, з нагоди відзначення професійного свята та зауважила, що внесок Балаклійських газовиків дає можливість розвиватися промисловості, і забезпечує енергобезпеку та незалежність нашої держави. 

  Також до привітань голови області долучилися інші почесні гості. 

  Вітаючи працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом, голова районної державної адміністрації Степан Масельський наголосив, що в умовах  фінансової децентралізації у місцевих бюджетів є можливість спрямовувати реальні кошти на розвиток своєї територіальної громади. 

  «Сьогодні підприємство ГУ «Шебелинкагазвидобування» зробило значний крок вперед у кількості видобутого газу та в оновленні технології промислового процесу. А це є прямим доказом того, що нині Україна впевнено крокує шляхом не лише до політичної, але й до енергетичної незалежності і ми докладемо зі свого боку максимум зусиль, щоб зберегти та зміцнити цю тенденцію», - сказав Степан Масельський. 

  Після теплих привітань почесні гості нагородили кращих працівників ГУ «Шебелинкагазвидобування» за відповідальність, сумлінну працю та особистий внесок у розвиток газовидобувної та нафтової промисловості України. 

  Продовжилося свято яскравими виступами дитячих творчих колективів району та аматорів народного мистецтва. Також у подарунок для «шебелинців» на святковій сцені виступили колективи з м. Харків та фіналістка шоу Х-фактор Ірина Борисюк.

0708 2100708 1330708 1700708 2020708 1980708 1340708 1770708 223


0708 192