line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

День села у Новій Гусарівці

0809 407Днями до рідної Нової Гусарівки на День народження  злетілися всі, хто тут народився, виріс і ті, хто взяв коріння з цього мальовничого куточку Балаклійщини. Приєдналися до новогусарівців і голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов,  перший заступник голови районної державної адміністрації В’ячеслав Тищенко та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. 

  «Мені приємно, що День села для кожного з вас це привід не тільки відпочити, але й вкотре відвідати рідне село, ступити на батьківський поріг, пройтися стежками дитинства. Але найбільш приємно те, що село сьогодні живе, воно відроджується і розвивається», - зазначив Степан Масельський. 

  У своїй промові голова районної державної адміністрації наголосив, що завдяки надійній підтримці з боку голови області Юлії Світличної, практично у кожному населеному пункті району для дітей дошкільного віку забезпечено доступ до первинної складової частини системи безперервної освіти - дошкільної освіти,  про що свідчить Новогусарівський навчально-виховний комплекс. У рамках реалізації проекту «Енергія світла» вулиці у селі освітлено сучасними LED ліхтарями, проводиться ремонт доріг комунальної власності. 

  «За ініціативи Президента України Петра Порошенка, в нашій державі запроваджено реформу децентралізації влади, що передбачає залишок коштів у місцевих бюджетах. Таким чином, всі податки, рентна плата та інші види доходів залишаються в нашому бюджеті і за рахунок цих коштів ми утримуємо заклади освіти, охорони здоров`я, проводимо ремонт доріг, ремонтуємо заклади культури, забезпечуємо своєчасну виплату заробітної плати. Зараз ми можемо сміливо будувати плани на майбутнє, розвиватися, робити свій район комфортним і сучасним. І якщо ми будемо і надалі рухатися обраним курсом, то в наступні роки ми не тільки збережемо свої надбання, але й примножимо їх», - підсумував голова району. 

  Урочистий захід продовжився відзначенням керівниками району кращих представників Новогусарівської територіальної громади. Після чого на гостей свята чекав феєричний концерт, що підготували аматори народного мистецтва. Завершилося свято молодіжною дискотекою. 

0809 3900809 4000809 4060809 3990809 3840809 388
__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь