Статті

Шевелівка відзначила 287 День народження

0809 281Минулими вихідними свій 287 День народження відзначили мешканці села Шевелівка. Суботнього ранку до сільського клубу зібралися на свято всі жителі територіальної громади. 

 

 

 

    Традиційно, привітати шевелівців зі святом завітали голова районної державної адміністрації  Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. 

   «Я щиро вдячний, що отримав запрошення розділити з вами, дорогі шевелівці, радість від цієї важливої події. Адже селу виповнилося 287 років і, не дивлячись на такий поважний вік, село продовжує розвиватися і розбудовуватися», - звернувся до присутніх Степан Масельський. 

   Також голова районної державної адміністрації зазначив, що розвиток населених пунктів у районі можливий завдяки фінансовій децентралізації, що запровадив Президент України Петро Порошенко. Дана реформа передбачає те, що кошти фактично залишаються у місцевих бюджетах, що у свою чергу дозволяє територіальним громадам належним чином вирішувати нагальні питання у своїх населених пунктах. 

   «Сьогодні ми маємо потужну підтримку від голови області Юлії Світличної, яка завжди цікавиться станом справ у Балаклійському районі та завжди надає допомогу, коли ми того потребуємо. У рамках реалізації проекту «Енергія світла» вулиці у кожному селі освітлені економними LED ліхтарями, що дають максимум світла та беруть мінімум енергії. Сьогодні ми будуємо у селах дитячі садочки, заклади охорони здоров`я, реконструюємо заклади культури, ремонтуємо дороги. Сьогодні село відроджується і це надихає на нові звершення», - сказав керівник району. 

   Після теплих привітань почесні гості нагородили відзнаками за вагомий внесок у розвиток територіальної громади кращих жителів села. 

   Продовжилося свято урочистим концертом. Наймолодші учасники свята розважалися на дитячому ігровому майданчику та атракціонах, а також пригощалися солодощами на «Святі морозива» від депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького. 

   Ввечері на молодь чекала запальна дискотека. 

0809 2950809 2990809 3220809 3370809 2870809 292