line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Залимані відзначили День села

IMG 77398 вересня 347 років від дня заснування села Залиман відзначили його мешканці. Традиційно свято Дня народження своєї територіальної громади залиманці відзначили пишно та гостинно. На захід зібралися як жителі самого села, так і гості із сусідніх населених пунктів. Завітали на свято і голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

 

  «Мені надзвичайно приємно сьогодні разом з вами святкувати День народження села Залиман, але ще більше радості приносить те, що село сьогодні живе і розвивається. Тут народжуються діти, створюються сім`ї, сюди повертаються люди. Коли на вулиці лунає дзвінкий дитячий сміх, це говорить про те, що у села є майбутнє, а отже є майбутнє і у нас з вами. Тож зараз тільки від нас з вами залежить яким буде це майбутнє для нас і наших дітей. Сьогодні, в умовах реформи фінансової децентралізації, що ініційована Президентом України, ми маємо фінансовий ресурс, що дозволяє нам спрямовувати кошти на розвиток нашої територіальної громади. Ми ремонтуємо заклади освіти, охорони здоров`я, культури, нещодавно для наймолодших жителів села відкрито дошкільний підрозділ у Залиманському ліцеї, що дає змогу всім отримувати якісні освітні послуги», - звернувся до гостей свята Степан Масельський. 

  Також голова району наголосив, що наразі у кожному населеному пункті району завершується освітлення вулиць сучасними LED ліхтарями, що дають максимум світла та споживають мінімальну кількість електроенергії. Це відбувається у рамках реалізації проекту «Енергія світла», що ініційований головою області Юлією Світличною. 

  «Добробут і злагода панують там, де є порозуміння на всіх рівнях державної влади. Особливо, коли є діалог між владою та громадою. Сьогодні нам вдалося досягти не тільки порозуміння, але й заручитися надійною підтримкою як з боку голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, так і з боку Президента України, який запроваджує низку реформ, що розширюють повноваження місцевої влади. І головне те, що є цілковите порозуміння у нас з вами. Тому я впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо Залиман ошатним, затишним та розвиненим куточком Балаклійщини», - сказав голова Балаклійської районної державної адміністрації.

  Мешканці Залиману люблять і цінують свій рідний край, а тому не покладаючи рук дбають не лише про власний добробут, але й працюють над покращенням умов проживання у населеному пункті. За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток територіальної громади керівництвом району на урочистій сцені були відзначені кращі жителі села. 

  Також, традиційні для такого свята, подарунки від керівництва  отримали наймолодші мешканці Залиману, що народилися у період від Дня села до Дня села. 

  Продовжилося свято урочистим концертом. На всіх гостей заходу чекала смачна каша, а на малечу «Свято морозива» від депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького та веселі атракціони. 

IMG 7755IMG 7725IMG 7723IMG 7760IMG 7803IMG 7772
 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь