Статті

На апаратній нараді розглянули питання автобусного сполучення та проведення ремонту доріг

rda panorama 1

Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду з керівниками  структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району. Під час наради були розглянуті питання соціально-економічного характеру. 

 

 

  Так, значну увагу було приділено питанням автобусного сполучення як у межах міста, так і на приміських  маршрутах загального користування. Наразі кількість автотранспортних засобів, що курсують приміськими маршрутами дещо зменшилася, що викликає певні незручності серед населення. Це пов’язано з плановою підготовкою транспортних засобів до роботи у осінньо-зимовий період. Голова району дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів тримати це питання на контролі. 

  Крім того, присутніми було розглянуто питання проведення ремонту доріг. На сьогоднішній день в районі відповідними службами здійснюється суцільний поточний ремонт доріг комунальної власності, однак погіршення погодних умов може впливати на терміни виконання робіт. Степан Масельський акцентував увагу присутніх на тому, що ремонтні роботи доріг комунальної власності мають бути виконані в повному обсязі та у визначені терміни. 

  Також були порушені питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки», освоєння бюджетних коштів, спалювання сухої рослинності та інше. 

  Підбиваючи підсумки наради, голова району дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та взяв їх виконання на особистий контроль.