line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова Балаклійської районної державної адміністрації провів особистий прийом громадян

IMG 674312 вересня особистий прийом громадян провів голова районної державної адміністрації Степан Масельський. До керівника району звернулися мешканці з питань житлово-господарської сфери.

 

 

 

  Так, до голови районної державної адміністрації звернулися жителі міста Балаклія з проханням сприяти у вирішенні питання відшкодування збитків, що виникли внаслідок розриву теплової батареї під час проведення гідро ударних робіт. Степан Масельський дав доручення начальнику управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури детально вивчити це питання та сприяти його позитивному вирішенню на користь заявників.

  "Проведення гідро ударних робіт - це досить відповідальне завдання і передбачає комплексну підготовку, що покликана запобігти подібним випадкам. Розрив теплової батареї у житловому приміщенні може свідчити про те, що система централізованого опалення у будинку зазнала втручання сторонніх осіб, внаслідок чого збитки отримали його мешканці. Ми більш детально вивчимо обставини за яких виникла подібна ситуація і будемо сприяти тому, щоб дане питання було вирішено на користь мешканців будинку", - сказав керівник району.

  Також до голови районної державної адміністрації зверталися громадяни з питань надання матеріальної допомоги та невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

  За результатами розгляду порушених громадянами питань Степан Масельський доручив керівникам відповідних структурних підрозділів та служб опрацювати озвучені позиції і шляхи їх вирішення. Всі питання перебувають на особистому контролі керівника району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь