line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

День села в Петрівському

IMG 7937Плідний робочий тиждень для мешканців с. Петрівське завершився надзвичайно приємною та цікавою подією – святкуванням Дня народження села. На урочистий захід традиційно привітати жителів Петрівської територіальної громади зі святом завітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та інші почесні гості.

  «Цього святкового дня я із задоволенням хочу висловити кожному з вас слова щирої вдячності, дорогі земляки, за ваше дбайливе ставлення до рідного краю, - звернувся до присутніх керівник району. -  Саме завдяки вашій сумлінній праці та відповідальності село з кожним днем змінюється, стає сучасним, охайним та привабливим куточком Балаклійського району. Завдяки реформі фінансової децентралізації, яку запровадив Президент України Петро Порошенко, ми маємо значний ресурс для того, щоб не тільки розвивати село, але й зберігати те, що залишили нам у спадок попередні покоління.»

  Також голова районної державної адміністрації зазначив, що на сьогоднішній день  приділяється значна увага розвитку інфраструктури саме у сільській місцевості. Тільки за останні роки у селі реконструйовано нову із сучасним медичним обладнанням амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, відремонтовано Будинок культури, модернізовано освітні заклади. Також у рамках реалізації проекту «Енергія світла», що ініціювала голова області Юлія Світлична, у селі активно проводиться робота з освітлення вулиць сучасними економними LED ліхтарями, що зробить життя мешканців села більш комфортним та безпечним.

  Після теплих привітань, почесні гості відзначили подяками та цінними подарунками кращих представників Петрівської територіальної громади. Продовжилося свято урочистим концертом та молодіжною дискотекою.

IMG 7938IMG 7951IMG 7956IMG 7989
 

IMG 7966

IMG 7993

 

 

 

 


 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь