line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні Мілова відзначила свій День народження.

IMG 8175-minЩорічно середина вересня для мешканців села Мілова є найбільш довгоочікуваною порою, адже саме вересень символізує новий відлік у житті територіальної громади і ще один рік з Дня народження села. За доброю традицією керівники району завітали на свято до міловчан, щоб привітати їх зі святом, підбити підсумки і спільно побудувати плани на майбутнє.

 

  З привітальним словом до гостей свята звернулися голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
   «Сьогодні ми відзначаємо не тільки День народження села, але й початок нового періоду в розвитку нашого району вцілому. Адже в умовах фінансової децентралізації, що запроваджується Президентом України Петром Порошенком, місцеві бюджети мають значний фінансовий ресурс, який дозволяє розвивати наш регіон та робити його більш комфортним та привабливим для життя», - зазначив Степан Масельський.
   У своїй промові голова району також наголосив, що за кошти місцевого бюджету у селі проведено поточний ремонт доріг комунальної власності, відремонтовано заклади освіти, охорони здоров`я та культури. Наразі на території сільської ради діє амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, яка устаткована сучасним медичним обладнанням та висококваліфікованими працівниками.
   Також за підтримки голови області Юлії Світличної у районі активно проводиться освітлення вулиць сучасними LED ліхтарями, утримуються заклади дошкільної та загальної середньої освіти.
   «Сьогодні ми маємо потужну підтримку з боку голови області Юлії Світличної, що дає нам змогу впевнено крокував вперед і поступово змінювати наш регіон на краще», - зазначив керівник району.
   Продовжилося свято нагородженням почесними грамотатами і цінними подарунками кращих представників громади та святковим концертом. Наймолодші учасники заходу мали змогу розважитися на веселих атракціонах, батутах та безкоштовно пригоститися морозивом від депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького.

IMG 8195-minIMG 8207-minIMG 8243-minIMG 8245-minIMG 8163-minIMG 8167-min

 

 

 

 

 

 

 

 

 
__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь