line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Розрахунки за оренду земельних ділянок, підготовка до опалювального сезону та зміни у нарахуванні субсидії

rdaРозрахунки за оренду земельних ділянок, підготовка до опалювального сезону та зміни у нарахуванні субсидії. Такі питання розглянули керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації  та установ району сьогодні на апаратній нараді. Захід відбувся під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського. 

 

 

  Першим розглянули питання проведення розрахунків сільськогосподарськими підприємствами із населенням за оренду земельних ділянок. Наразі жнивна кампанія завершена і сільськогосподарські підприємства проводять розрахунки із орендодавцями за користування земельними ділянками (паїв), тому важливо забезпечити, щоб розрахунки проводилися вчасно та у повному обсязі. Керівник району дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів тримати дане питання на контролі. 

  Також у ході наради було опрацьовано питання підготовки об`єктів житлового фонду та соціальної сфери до роботи у осінньо-зимовий період. 

  Голова району акцентував увагу на тому, що необхідно максимально активно включитись в дану роботу, залучаючи наявний фінансовий та матеріальний ресурс. Необхідно у найкоротші терміни реалізувати комплекс заходів, щоб забезпечити відповідний температурний режим в комунальних будинках, в будівлях соціальної сфери, безпеку експлуатації котелень та обладнання, а також безперебійне надання житлово-комунальних послуг.

  Крім того, увагу було приділено питанням розрахунку субсидії для населення. У зв’язку зі змінами у законодавстві, відтепер право на субсидію мають громадяни, які вважаються безробітними або працюють за кордоном. Степан Масельський дав доручення керівникові управління соціального захисту населення провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та сповістити громадян про зміни у чинному законодавстві. 

  Підбиваючи підсумки апаратної наради, голова районної державної адміністрації виконання найважливіших питань взяв на контроль, а також надав відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь