line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Парламент має підтримати зміни до Конституції, що закріплюють євроатлантичний напрямок розвитку України. Президент

1909prezidПро це глава держави заявив під час виступу на урочистому відкритті XXV Форуму видавців у Львові.

 

 

 

 

   «Я переконаний, що завтра Верховна Рада України підтримає мої президентські конституційні зміни, де ми закріпимо цей шлях розвитку нашої держави, цей цивілізаційний вибір - як європейський і євроатлантичний. Ми закріпимо його в нашій Конституції, розпочавши цей процес саме завтра», - підкреслив Петро Порошенко.

   Глава держави зауважив, що фокусна тема цьогорічного Форуму –  ринок свободи - як ніколи актуальна для України. «Адже протягом усіх років незалежності ми плекаємо ідею свободи як головний чинник у формуванні високорозвиненої особистості, здатної дуже легко інтегруватися у світове співтовариство, та основоположну цінність у ствердженні могутньої суверенної Української держави», - зазначив він.  

   «Незважаючи на всі загрози та перепони, рух до Європейського Союзу – це не прагнення чи бажання тільки Президента. Це свідомий цивілізаційний вибір та воля всього українського народу. І, наголошую, майже п’ять років тому українці здійснили Революцію Гідності заради свого європейського майбутнього. І тому іншого шляху в нас з вами й бути не може», - також підкреслив Президент.

   За його словами, протягом останніх років українці остаточно усвідомили, чого вартує свобода та якою ціною доводиться сплачувати за можливість жити в суверенній, вільній, незалежній, демократичній державі. 

   Президент також підкреслив, що наша свобода не буде розмінною монетою ні в грі зовнішніх сил, ні на ярмарку політичного гонору, ні на ярмарку марнославства.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь