line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Об’єкти житлового фонду та соціальної сфери готові до опалювального сезону у повному обсязі

2009 019Про це повідомив начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Олександр Ситнік під час засідання колегії Балаклійської РДА, 20 вересня. Захід відбувся під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

  Так, Олександр Ситнік зазначив, що на сьогодні технічно підготовлено 100%  котельних та теплових мереж, також проводиться необхідна робота щодо отримання дозволів на пуск газу.

  У повному обсязі виконана робота з підготовки комунікацій до роботи в осінньо-зимовий період у водопровідно-каналізаційному господарстві, на 100% підготовлено до опалювального сезону об’єкти житлового фонду.

  "У поточному році з районного бюджету виділено кошти в сумі понад 4 млн. грн. на проведення капітального ремонту покрівель житлових будинківу селищахАндріївка, Донець, Савинці тас. П’ятигірське. Для проведення ремонтних робіт покрівлібагатоквартирнихжитловихбудинків у м. Балаклія залучені кошти як обласного, так і районного бюджету. Також проводиться необхідна робота щодо оснащення житлових будинків приладами обліку теплової енергії. Наразі обсяг запланованих робіт виконано на 64,6%", - повідомив Олександр Ситнік.

  У ході засідання начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації наголосив, що наразі проводяться роботи з модернізації системи опалення у селищі Донець. Наразі  тривають роботи з переведення багатоквартирних житлових будинків на систему індивідуального опалення, будівництва підсилюючих підземних газопроводів та будівництва блочно-модульної котельні Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Всі роботи проводяться згідно визначених термінів.

  Також, у ході зустрічі присутні опрацювали питання підготовки до роботи у осінньо-зимовий період заклади освіти, культури, охорони здоров’я та інше.

  "На сьогоднішній день погодні умови дозволяють нам проводити роботи з підготовки об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період згідно затвердженого графіку, але ми повинні працювати над тим, щоб у разі різкого зниження температури всі служби району були готові розпочати свою роботу належним чином. Я акцентую увагу на тому, що в умовах фінансової децентралізації, яку запровадив Президент України Петро Порошенко, місцеві бюджети мають достатню кількість коштів для того, щоб підготувати до опалювального сезону теплові та водопровідні мережі на належному рівні, тому ми повинні відповідально ставитися до своїх обов’язків та сумлінно їх виконувати", - підсумував Степан Масельський.  

2009 0232009 0292009 034

 

 

 

 

 
__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь