line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі триває підготовка доріг до осінньо-зимового періоду

2009 031Таке та інші питання були опрацьовані під час засідання колегії Балаклійської районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського, 20 вересня.

 

 

 

   Як поінформував начальник філії "Балаклійський райавтодор" Павло Рябокінь, у районі активно проводиться робота з підготовки автомобільних доріг загального користування та комунальних доріг в населених пунктах району  до експлуатації в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

   "На сьогоднішній день філією "Балаклійський райавтодор" вже розпочато підготовку техніки до роботи в осінньо-зимовий період, заготівля паливно-мастильних матеріалів. Крім того, для утримання доріг загального користування  в зимовий період вже заготовлено 518 тонн солі, що складає 100% від запланованих норм, а також проводиться робота із заготівлі 3330 м3 піску", - сказав Павло Рябокінь.

  За інформацією управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації у районі проводяться ремонтні роботи на дорогах комунальної власності.

  У поточному році за кошти районного бюджету здійснено поточний середній ремонт автодороги державного значення «Шевченкове – Балаклія – Первомайський - Кегичівка», а також  забезпечено експлуатаційне утримання та поточний ремонт автодоріг загального користування місцевого значення. Загалом ремонтні роботи на автодорогах району здійснюються із залученням коштів районного бюджету, субвенції з державного та місцевих бюджетів.

  На сьогодні закінчено капітальний ремонт дороги в смт Донець та розпочаті роботи в смт Савинці та селі Петрівське. Виконано поточний ремонт доріг в м. Балаклія по вулицях Шевченка та Некрасова, в смт Андріївка, селах Гусарівка, Яковенкове. 

  Заплановано виконати ремонтні роботи у м. Балаклія по вул. Покровська та вул. Грушевського.

  "Більшість автошляхів України потребують якісного капітального ремонту, а відповідно і значних витрат, тому владою було прийнято рішення відмовитися від проведення ямкового ремонту доріг, а натомість проводити капітальну реконструкцію дорожнього полотна, у першу чергу на магістралях з інтенсивним рухом транспорту. На сьогоднішній день вже капітально відремонтовано трасу "Київ – Харків - Довжанський", виконано ремонтні роботи дороги "Харків - Охтирка", проводяться роботи на автошляху "Чугуїв - Мілове" та на інших автодорогах. Є позитивні зрушення у проведенні ремонтних робіт на дорогах місцевого значення, адже в умовах децентралізації влади, що запроваджена за ініціативи Президента України Петра Порошенка, місцеві бюджети мають значний фінансовий ресурс задля того, щоб протягом найближчих років привести інфраструктуру своєї територіальної громади у належний стан. І я впевнений, якщо ми  будемо рухатися обраним курсом, то ця робота буде продовжуватися і надалі", - зазначив Степан Масельський.

  Підбиваючи підсумки з даного питання, голова району наголосив на необхідності забезпечити утримання доріг комунальної власності, що проходять на території району, у належному стані та вчасно завершити підготовку техніки до роботи в осінньо-зимовий період.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь