line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі триває підготовка до опалювального сезону

rdaТаке та інші питання опрацювали керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району під час апаратної наради, 24 вересня. Захід відбувся під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

  Із наближенням опалювального сезону особлива увага приділяється підготовці об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до роботи у осінньо-зимовий період. Наразі у районі проводиться робота з утеплення м’яких покрівель багатоквартирних будинків, підготовки системи опалення та обладнання будівель вузлами обліку теплової енергії з дистанційною передачею даних. Керівник району наголосив на необхідності  виконати всі роботи належним чином та в установлені терміни.

  Також у ході засідання значну увагу було приділено протипожежній безпеці під використання пічного опалення. Разом зі зниженням показників середньодобової температури, громадяни часто  використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Степан Масельський акцентував увагу на проведенні роз’яснювальної роботи серед населення щодо правил поводження з побутовими електроприладами та пічним опаленням, а також вжити необхідних заходів для попередження нещасних випадків.

  Крім того, голова районної державної адміністрації звернув увагу присутніх на необхідності інформування населення щодо нового порядку оформлення та нарахування субсидії, проведення національної кампанії з вибору сімейного лікаря та підписання декларації з обраним фахівцем, розрахунків сільськогосподарських підприємств з населенням за оренду земельних ділянок (паїв) та підведення підсумків щодо освоєння коштів, що були спрямовані з обласного та державного бюджетів.

  За результатами апаратної наради керівник району дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, а їх виконання взяв на особистий контроль.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь