line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ІТРЗ буде переданий у відання Харківської облдержадміністрації


Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Підсумки діяльності промислових підприємств Харківської області за I півріччя 2013 року» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. За його словами, для кращого виконання в регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики виникла потреба в більш ефективному управлінні ІТРЗ. Для цього його потрібно було передати в управління ХОДА.

 

«Протягом року ми займалися тим, що переконували центральні органи управління в тому, що більш ефективно Ізюмським тепловозоремонтним заводом керуватиме Харківська облдержадміністрація. Ця робота дала свій результат, тому що вже є постанова Кабінету Міністрів про передачу 100% пакетів акцій цього підприємства у відання обласної державної адміністрації. Сьогодні ми займаємося питаннями, пов'язаними з безпосередньою передачею активів і таке інше», - сказав Андрій Моченков.

 

Також він зазначив, що коли закінчаться всі роботи з переведення документів, з'явиться можливість безпосередньо впливати на ситуацію на підприємстві. Зокрема, вирішувати питання погашення заборгованості із заробітної плати, сума якої становить 3,6 млн. грн.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal