line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ЗВЕРНЕННЯ ДО НАСЕЛЕННЯ

vubyhОБЕРЕЖНО!!!

   Після війни залишилось багато вибухонебезпечний предметів (авіаційні бомби, снаряди, інженерні і артилерійські міни, гранати, патрони та інше). Як правило, вони лежать у землі. Крім того, цей «арсенал» поповнюється боєприпасами, які не вибухнули на військових полігонах наших часів.

 

    Головну небезпеку в таких «подарунках» містять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки боєприпаси. Від вологи, перебування в землі, при взаємодії металу та вибухівки утворюються хімічні сполуки – пікрати, які становлять основну небезпеку (зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів).

    Пікрати вибухають навіть від невеликого тертя, іскри, удару. Тому, якщо ви виявили ВНП, до нього не можна навіть доторкатися – це дуже небезпечно.

    ПЕРЕДУСІМ ПОТРІБНО:

   - обгородити місцезнаходження ВНП;

  - нікого не допускати до цього місця, для чого організувати за допомогою місцевих жителів чергування до прибуття представників органів влади;

   - повідомити органи влади, поліцію, військовий комісаріат, відділ (управління) з питань надзвичайних ситуацій.

   Виявлені ВНП знищуються підриванням на місцях або в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь