line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі завершується підготовка об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до опалювального сезону

2708 008Це та інші питання розглянули у ході семінару-наради керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та установ району, 27 вересня. Засідання відбулося під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського, за участю голови районної ради Олександра Літвінова.

 

  Як поінформував начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Олександр Ситнік, на даний час бюджетними установами готується необхідний пакет документів для отримання дозволу на пуск газу. Також триває робота з підготовки об’єктів житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років. Так, в м. Балаклія внутрішньобудинкові системи опалення заповнені хімічно–очищеною водою на 83%. Крім того, триває робота щодо забезпечення належного утримання та експлуатації автошляхів у районі в осінньо-зимовий період, відповідними службами району заготовлено сіль та пісок у повному обсязі.

  У ході наради було розглянуто питання використання цільових субвенцій з державного, обласного та районного бюджетів за 9 місяців 2018 року. З даного питання доповідала заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Куценко. За 9 місяців 2018 року до району з обласного бюджету надійшло субвенції на суму понад 20 млн. грн., із яких використано за цільовим призначенням 77 %. Субвенції виділялися на фінансове забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, на інвестиційні проекти району.

  Підводячи підсумки, Степан Масельський наголосив, що місцевим радам до кінця року необхідно активізувати роботу по освоєнню коштів, передбачених за рахунок субвенцій з обласного та районного бюджетів.

  Одним із розглянутих питань на семінарі-нараді було призначення субсидій у 2018 році. Так, для окремих сімей із 1 травня 2018 року призначення субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати, внутрішньо переміщені особи, особи, які є орендарями житлових приміщень та за умови інших змін, зазначених у Постанові Кабінету Міністрів України № 329.

  У ході наради начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Євген Мельник підвів підсумки навчальних зборів з бригадою територіальної оборони Харківської області у серпні-вересні 2018 року.

  Також, на нараді опрацьоване питання про проведені заходи з призову на строкову військову службу восени 2018 року, про що доповів військовий комісар Балаклійського районного війського комісаріату Олег Логвіненко.

  Під час наради розглянуто також питання забезпечення кібербезпеки в органах державної влади, місцевого самоврядування. З даного питання проінформував директор КП Харківської обласної ради «Харківські обласні комунікаційні системи» Антон Солопіхін, який повідомив, що в рамках реалізації заходів Обласної програми «ІТ-Харківщина» на 2016-2020 роки розроблено проект організації захищеного доступу до мережі Інтернет органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, комунальної та державної власності, що дає можливість створення для України єдиного центру кібербезпеки та дозволить знизити рівень кіберзагроз.

  Телекомунікації відіграють значну роль у соціальній та економічній діяльності суспільства, тому при формуванні бюджету на 2019 рік органам місцевого самоврядування запропоновано передбачити кошти для реалізації обласної програми розвитку телекомунікаційних систем, зазначив Степан Масельський.

2708 0162708 0192708 0142708 0222708 003


 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь