line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський привітав мешканців с. Волобуївка з Днем села.

imgonline-com-ua-Resize-Kj3ALLI00CM29 вересня відзначили День народження села мешканці Волобуївки. За доброю традицією привітати мешканців села зі святом завітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський та інші почесні гості.

 

 

 

   29 вересня відзначили День народження села мешканці Волобуївки. За доброю традицією привітати мешканців села зі святом завітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський та інші почесні гості.

  «Я пишаюся тим, що сьогодні маю змогу разом із вами відзначити таку приємну подію, як день народження вашого села. Завдячуючи Президенту України Петру Порошенку, наразі впроваджується реформа децентралізації влади, в умовах якої місцеві бюджети мають значний фінансовий ресурс, який кожна територіальна громада спрямовує на задоволення потреб населення», - звернувся до присутніх Степан Масельський.

  Маючи підтримку Президента України та голови області Юлії Світличної, ми маємо кошти для того, щоб розвивати наш край, зводити нові заклади охорони здоров`я, культури, освіти, організовувати дозвілля, покращувати інфраструктуру вцілому. І я впевнений, що рухаючись цим курсом, найближчим часом спільними зусиллями ми зробимо Волобуївку затишним та комфортним селом Балаклійщини, підкреслив керівник району. На продовження голова районної державної адміністрації відзначив грамотами та подяками кращих представників територіальної громади. Після чого на гостей свята чекав урочистий концерт, що підготували місцеві аматори мистецтва.
  А також жителі Волобуївки могли скуштувати смачну польову кашу. Завершився захід молодіжною дискотекою.
imgonline-com-ua-Resize-pzefajsgDYluvimgonline-com-ua-Resize-qYcYpNHagRHEDYimgonline-com-ua-Resize-mXqo7ACC6aw1Mimgonline-com-ua-Resize-lmDNLLQFA9WCzclWimgonline-com-ua-Resize-lrc4hifDqKjnTimgonline-com-ua-Resize-sFYMs63YbwwTw3D

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь