line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина ярмаркує

IMG 6049І знов гуляє вся Слобожанщина на Великому Слобожанському ярмарку, що є міжнародним торговельно-розважальним заходом, який проводиться в Харківській області за участю підприємств з усіх районів і міст Харківщини та інших областей України, які представляють свої декоративно-художні і торговельні експозиції, і, що найважливіше, продовжує історичні традиції проведення ярмарків на Слобожанщині з XVII ст.

 

  Цього року Слобожанський ярмарок проводився з 29 по 30 вересня на відкритій площі презентаційно-виставкового центру «Радмір Експохол» за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

   Балаклійщину на чолі з головою районної державної адміністрації Степаном Масельським представляли на ярмарку ведучі підприємства району (ПрАТ "Балаклійське ХПП", ПСП "Схід-Авіа-Агро", ТОВ «Балаклійська олія» та інші).

  З короваєм та щирими словами Балаклійщина зустріла голову Харківської обласної державної адміністрації Юлію Світличну та представника Президента у Верховній Раді України Ірину Луценко, які ознайомилися з ярмарковою експозицією району.

  Побачене справило незабутнє враження на присутніх своєю колоритністю та щедрістю врожаю. Мальовничі прилавки, презентовані Балаклійським районом, рясніли розмаїттям хлібобулочних та кондитерських виробів, круп’яними, різноманітними харчовими товарами, а також пивом та безалкогольними напоями власного виробництва.

  За підсумками Балаклійський район було нагороджено Дипломами за перемогу у конкурсах «Веселкова арка», «Огородня книга рекордів» та інші. Але найголовнішою перемогою було те, що Балаклійщина, ставши невід’ємною частиною Великого Слобожанського ярмарку, зробила свій вагомий внесок у створення яскравого феєричного свята сповненого українських традицій, звичаїв та фольклору.

 

IMG 6113IMG 5918IMG 6134IMG 5921IMG 5925
 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь