line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова районної державної адміністрації провів чергову апаратну нараду

rdaСьогодні відбулася апаратна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, які проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень.

 

  Особлива увага голови районної державної адміністрації приділена підготовці об’єктів соціальної сфери та житлового фонду Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період.

  Також, голова районної державної адміністрації акцентував увагу на своєчасному освоєнні виділених субвенцій та зауважив щодо здійснення контролю за використанням коштів.

  Крім цього, розглянуто низку питань стосовно роботи автобусного сполучення на приміських та міських маршрутах загального користування, проведення ремонту доріг і закінчення його в установлені терміни.

  За результатами апаратної наради Степан Масельський дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь