line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обережно: газ!

gazШановні мешканці Балаклійщини, в зв’язку з різким зниженням температури нагадуємо всім споживачам природного газу, що саме в період різких коливань температур, поривів вітру, дощів та снігопадів потрібно бути особливо обережними при користуванні газовими приладами.

 

   Необхідно постійно слідкувати за оголовками димарів, які можуть руйнуватися та закупорювати канали. Пам'ятайте, що перш ніж увімкнути газові прилади, слід обов'язково перевіряти тягу. Тягу в димарі визначають піднесенням сірника під тягопереривач колонки, в опалювальній печі - смужкою паперу, підносячи її до запального віконця в дверцятах пальника, а тягу у вентиляційному каналі - піднесенням клаптика паперу до вентиляційної решітки. При відсутності тяги, а також при сильному вітрі, ремонті або прочищенні димових каналів (при цьому продукти згоряння газу потрапляють у приміщення і можуть призвести до отруєння), користуватися газовими приладами категорично забороняється.

   Ми наголошуємо, що перед ввімкненням та під час роботи газових приладів кватирку чи фрамугу необхідно завжди тримати відчиненою.

   Пам'ятайте, що дотримання елементарних правил - запорука безпечного використання газу в побуті.

  Не допускайте перегріву і тривалої роботи опалювальних грубок. Після 2-3 годин експлуатації зробіть двогодинну перерву для її охолодження. Не залишайте працюючу грубку на ніч, коли лягаєте спати, це дуже небезпечно.

   Не використовуйте газові плити для опалення приміщень, сушіння білизни.

   Шановні жителі району! Пам'ятайте, що при користуванні газовими приладами категорично забороняється:

   - самовільно проводити ремонт чи заміну газового обладнання;

   - втручатися у цілісність систем газопостачання;

   - використовувати для під'єднання «гарні» шланги, придбані на базарі;

   - користуватися газовою колонкою, коли пальник горить при відсутності напору холодної води або водорозбору гарячої води. Газ при цьому слід перекрити й повідомити про це ремонтну службу газового господарства.

   Громадяни! Виявивши запах газу в квартирі, необхідно терміново припинити користування газовими приладами, закрити крани, не вмикати і не вимикати електроприлади, не користуватися відкритим вогнем, провітрити приміщення, в якому виявлено запах газу і викликати аварійну службу за телефоном «104» та негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером “101”.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь