line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

«Пряма лінія» з головою районної державної адміністрації Степаном Масельським

IMG 752503 жовтня відбулася «пряма лінія» з головою районної державної адміністрації  Степаном Масельським. Під час «прямої лінії» мешканці Балаклійського району зверталися переважно з особистих питань. 

 

 

 

   Так, до Степана Івановича звернулася мешканка м. Балаклія з проханням встановити по вулиці Новій ліхтарі. Голова районної державної адміністрації вислухав заявницю та пообіцяв сприяти у вирішенні даного питання. 

   Також на пряму лінію звернулася переселенка, яка проживає в м. Балаклія, з прохання надати матеріальну допомогу. Для вирішення даного питання керівник району запропонував звернутися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

   У ході проведення прямої лінії також зателефонував житель с. Нова Гусарівка, щоб висловити подяку за відремонтовану дорогу в с. Байрак.

   «Піклування про людей – це наш обов’язок. Мені надзвичайно приємно, що мешканці нашого району бачать і зроблені нами справи», - зазначив Степан Масельський. 

   Протягом години до голови районної державної адміністрації також зверталися мешканці с. Пришиб, с. Петрівське та м. Балаклія з таких питань, як проведення ремонту доріг, видача талонів на пільговий проїзд, забезпечення безперебійного руху автобусів.  По всім питанням, які були порушені під час проведення «прямої лінії», головою районної державної адміністрації Степаном Масельський були надані роз’яснення та взяті на контроль виконання.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь