line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Урочистості до Дня працівників освіти

IMG 7529Щорічно в Україні у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання.

 

 

 

  Так, напередодні Дня працівників освіти, 04 жовтня 2018 року у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

  Працівників освітньої галузі району привітали директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Андрій Колос, голова районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов.

  «Харківська область є лідером у сфері освіти. Ми і надалі будемо тримати ці позиції, і тільки примножувати наші досягнення. В свою чергу, адміністрація області буде робити все, щоб ваші умови праці були гідними й комфортними", - звернувся до освітян Андрій Колос. А також подякував вчителям району від імені голови ХОДА Юлії Світличної та від себе особисто за натхненну, самовіддану працю та відзначив подяками найкращих працівників освіти.

  До привітань приєднався керівник району Степан Масельський, який висловив слова подяки вчителям, вихователям, керівникам навчальних закладів, талановитим новаторам і ветеранам праці – усім представникам педагогічної спільноти району, за їх творчу, наполегливу працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, турботу про молоде покоління і безкорисливе добро, яке вони віддають і віддавали дітям.

  «На сьогоднішній день завдяки фінансовій децентралізації, що ініційована Президентом України, та підтримці голови області Юлії Світличної у кожному населеному пункті району відкриваються дошкільні підрозділи, реорганізовано заклади загальної середньої освіти відповідно до вимог чинного законодавства, активно впроваджується інклюзивна освіта та створюються опорні школи» - сказав голова районної державної адміністрації Степан Масельський.

  За сумлінну плідну працю, значні трудові здобутки, високий професіоналізм кращі представники галузі освіти району були нагороджені почесними грамотами, подяками та цінними подарунками.

  Яскравим подарунком для освітян Балаклійщини став святковий концерт, який їм подарували вихованці Балаклійської дитячої музичної школи, Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості і творчі колективи районного Будинку культури.

IMG 7533IMG 7603IMG 7543IMG 7551


IMG 7598IMG 7607 

 

 IMG 7586

 IMG 7610IMG 7624

 

 

 

 
 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь