line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У минулому році було зареєстровано близько 120 тисяч звернень в дозвільні центри Харківщини


В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного радіо заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів про те, що в Харківському регіоні триває робота з виконання доручень Президента України про забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Він нагадав, що Харківською обласною адміністрацією координувався проект із створення дозвільних центрів. В минулому році в центрах було зареєстровано близько 120 тис. звернень суб'єктів господарсько-підприємницької діяльності.


«Саме завдяки роботі цих дозвільних центрів нами був повністю знятий елемент корупції, який полягав у безпосередньому контакті зацікавленого суб'єкта підприємницької діяльності з суб'єктом, який видає дозвільний документ або надає адміністративну послугу», - зазначив Денис Ткачов.

Він розповів, що в даний час документи приймаються так званими державними адміністраторами, які мають повноваження контролювати терміни видачі відповідних документів. Строк видачі закріплений на законодавчому рівні і складає від 3-х до 30 робочих днів. Усі терміни мотивовані, прораховані і не підлягають перегляду.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь