line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У минулому році було зареєстровано близько 120 тисяч звернень в дозвільні центри Харківщини


В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного радіо заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів про те, що в Харківському регіоні триває робота з виконання доручень Президента України про забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Він нагадав, що Харківською обласною адміністрацією координувався проект із створення дозвільних центрів. В минулому році в центрах було зареєстровано близько 120 тис. звернень суб'єктів господарсько-підприємницької діяльності.


«Саме завдяки роботі цих дозвільних центрів нами був повністю знятий елемент корупції, який полягав у безпосередньому контакті зацікавленого суб'єкта підприємницької діяльності з суб'єктом, який видає дозвільний документ або надає адміністративну послугу», - зазначив Денис Ткачов.

Він розповів, що в даний час документи приймаються так званими державними адміністраторами, які мають повноваження контролювати терміни видачі відповідних документів. Строк видачі закріплений на законодавчому рівні і складає від 3-х до 30 робочих днів. Усі терміни мотивовані, прораховані і не підлягають перегляду.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal