line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У восьми районах Харківщини вже розпочато будівництво нових амбулаторій

thumb-newsDocument-564x376-baa0Про це під час брифінгу 18 жовтня повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

 

 

 

 

 

  За його інформацією, загалом у регіоні мають побудувати 50 нових амбулаторій. Роботи по 30 з них вже розпочаті. По решті почнуться наступного року.

  «По 27 вже підписані договори та проведені тендерні процедури. Будівельні роботи розпочаті на 11 об’єктах у Балаклійському, Валківському, Дергачівському, Зачепилівському, Красноградському, Харківському районах, смт Краснокутську та м. Куп’янську. По трьох амбулаторіях протягом тижня завершаться конкурсні процедури, - сказав Михайло Черняк.  – Ініціатива Президента України Петра Порошенка щодо будівництва амбулаторій – питання принципове та важливе. Виконання цього завдання контролюється особисто головою ХОДА Юлією Світличною. Люди у селі повинні відчути зміни».

  Михайло Черняк також відзначив, що до кінця року по деяких об’єктах основні будівельні роботи будуть завершені. Амбулаторії будуються за типовим проектом, у медичних закладах, окрім основного простору, де пацієнтам надаватимуться послуги, передбачено житло для лікарів. 

  «Пацієнт повинен знати, що, прийшовши до будь-якої амбулаторії, він отримає якісні послуги в комфортних умовах», - сказав Михайло Черняк. 

  Він також нагадав, що на селекторній нараді з регіонами щодо реалізації реформи сільської медицини Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко відзначив, що Харківська область є одним з лідерів у країні з реалізації проектів будівництва нових амбулаторій.

  «Сподіваюсь, що цю динаміку ми втримаємо і будемо до останнього одними з найкращих у реалізації цього проекту», - відзначив заступник голови ХОДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь