line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді розглянули питання підключення закладів соціальної сфери до опалення

aparatna naradaПід керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського сьогодні відбулася апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

 

 

  В ході наради особливу увагу було приділено питанню підключення на поточному тижні до опалення закладів соціальної сфери. Голова району підкреслив, що персональну відповідальність за неналежне підключення опалення несуть керівники відповідних структурних підрозділів.

  Крім того, Степан Масельський наголосив на необхідності проведення активної роз’яснювальної роботи серед населення щодо змін у програмі житлових субсидій, які внесені з 01 жовтня 2018 року постановою Кабінету Міністрів України №841.

  Також під час апаратної наради були розглянуті питання проведення національної кампанії з вибору сімейного лікаря та підписання декларації з обраним фахівцем, розрахунків сільськогосподарських підприємств з населенням за оренду земельних ділянок (паїв), забезпечення безпеки дорожнього руху.

  По завершенню апаратної наради головою районної державної адміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів, установ району.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь