line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За останні 4 роки на Харківщині споживання природного газу зменшено на 25 – 30%. Юлія Світлична

svitlПро це голова ХОДА повідомила під час відкриття III Українсько-Німецького форуму «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес» (BEA).

 

 

 

 

    Захід, що відбувається в Харкові 23 жовтня, зібрав більше 300 учасників.

   Голова ХОДА Юлія Світлична відзначила, що Українсько-Німецький форум став черговим масштабним міжнародним заходом, що відбувається на Харківщині цієї осені. Так, у ІІ Харківському міжнародному юридичному форумі взяли участь представники 23-х країн світу, а Х Міжнародний економічний форум зібрав делегації 35 країн та 18 послів.

   «Сьогодні ми також вітаємо всіх почесних гостей та наших друзів, які допомагають нам розвиватися та шукати нові, альтернативні, шляхи для того, щоб розвивати Харківську область», - сказала Юлія Світлична.

   Вона відзначила роль Харківщини в забезпеченні енергонезалежності України.

  «Більше ніж 40 % природного українського газу добувають тут, на Харківщині. І саме ми виступаємо одним із найпотужніших фундаментів та запорукою енергонезалежності нашої держави, - підкреслила керівник області. - Але, звичайно, в сучасному світі потрібно шукати нові можливості, які дозволять нам більш ефективно та раціонально використовувати енергію».

   Юлія Світлична повідомила, що на Харківщині діють не тільки державні програми енергозбереження та енергоефективності, але й запроваджено обласні проекти. Також регіон активно долучає до вирішення питання енергонезалежності міжнародних партнерів.

   «Я рада сказати, що за останні 4 роки на Харківщині зменшено використання природного газу на 25 – 30 % споживачами та підприємствами. Це говорить про те, що ми рухаємося та запроваджуємо нові підходи», - сказала голова Харківської ОДА.

   Прогрес, який має Харківський регіон у питаннях енергозбереження та енергоефективності, відзначив також Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина в м. Донецьк (офіс Дніпро) Вольфґанґ Мьоссінґер.

   «На державних об'єктах у Харківській області, об’єктах соціальної інфраструктури, дитячих садах, школах, лікарнях уже встигли знизити споживання енергії на 20 - 25% - тільки за рахунок зміни менталітету та нового обладнання: модернізації опалення, ізоляції стін і дахів», - прокоментував Вольфґанґ Мьоссінґер.

   Він також наголосив, що Німеччині є чим поділитися з Україною та Харківщиною в даній тематиці.

   «У нас є вже близько 20 років досвіду енергозбереження - через законодавство, технологічний прогрес, особисті ініціативи нових людей. Майже кожні власники будинку в Німеччині використовують вже альтернативну енергетику - сонячну, енергію вітру. І цим досвідом ми хочемо поділитися», - сказав Генеральний консул ФРН.

   Голова правління Німецько-української промислово-торговельної палати Александер Маркус у своєму виступі під час відкриття форуму наголосив на широких можливостях для розвитку бізнесу у сферах біоенергетики та відновлюваної енергії.

   «15 років тому у Німеччині починалися маленькі стартапи у цих сферах. Я бачив, як вони поставали: 10 співробітників, через рік - 50 співробітників, ще через рік - 200. І після 3-х років їх викуповувала велика компанія за 50 млн євро. Такі історії успіху є. Ми в Німеччині говоримо про енергетичний поворот, до якого ведуть наші міжнародні зобов'язання. Зобов'язання збільшувати частки відновлюваної енергії та енергоефективності. У Німеччини, як мені здається, це досить добре виходить», - сказав Александер Маркус.

   Протягом дня учасники III Українсько-Німецького форуму «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес» візьмуть участь у низці дискусій, круглих столів та воркшопів. Головними питаннями цьогорічного форуму стали: «Державна політика у сфері енергетики: чи йде Україна до Європи?»; «Стратегія сталого розвитку муніципалітетів та відновлення інфраструктури»; «Енергоефективність у медицині»; «Енергоефективність як вектор розвитку аграрного бізнесу», «Лібералізація та нові бізнес-моделі на ринку електроенергії в Україні» тощо.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь