line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відзначення Дня автомобіліста і дорожника

1Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника – професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

 

 

 

  Напередодні свята перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко взяв участь в урочистостях та  привітав зі святом працівників філії «Балаклійський райавтодор» від імені голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

  У вітальному слові Вячеслав Тищенко зазначив, що сьогодні важко уявити сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

  Також перший заступник голови райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток мережі автомобільних доріг загального користування, створення належних умов для безпечного руху транспорту та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника вручив грамоти кращим працівникам підприємства.  

2

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь