line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Стан проведення осіннього комплексу робіт та стан галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району

IMG 8414Дане питання було розглянуто у ході засідання колегії Балаклійської районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

  У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, сільськогосподарських підприємств, організацій та установ району.

  Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Олексій Верещака, осінній комплекс робіт наближається до завершення. Серед комплексу осінніх польових робіт на перше місце необхідно поставити посів озимих культур. Хоча несприятливі погодні умови дещо сповільнили хід посіву озимих культур, але вже закладено основи під урожай 2019 року. По сільськогосподарських підприємствах посіяно 32,8 тис. га озимих культур на зерно. Насінням озимих культур господарства району під урожай 2019 року були забезпечені на 100 %.  

  Важливою галуззю в районі є тваринництво. Станом на 01 жовтня 2018 року 13 господарств району утримують худобу та птицю, з них 9 господарств займаються розведенням великої рогатої худоби, 1 господарство утримує свиней та 3 господарства утримують птицю (з жовтня розпочало свою діяльність ТОВ «Птахокомплекс «Морозівка Агро» на базі колишнього підприємства по виробництву свинини). Сільськогосподарські підприємства району закінчили заготівлю кормів і повністю підготували інженерні мережі до роботи в осінньо-зимовий період.

  Голова районної державної адміністрації акцентував увагу керівників сільськогосподарських підприємств на проведенні 100 % розрахунків за оренду земельних паїв та нарахуванні гідної заробітної плати працівникам аграрної галузі.

  Також на колегії розглянули питання про виконання зведеного бюджету за 9 місяців 2018 року. З даного питання доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лідія Гололобова. За звітний період до зведеного бюджету району надійшло доходів у розмірі понад 880 млн. грн., що на 17,8 % більше у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

  Зберігається загальна позитивна динаміка надходжень доходів загального фонду місцевих бюджетів району. Порівняно з аналогічними періодом 2017 року надходження збільшилися на 52,6 %, що обумовлено переважно зарахуванням до загального фонду місцевих бюджетів з 01 січня 2018 року рентної плати за користування надрами для видобування природного газу та газового конденсату.

  Кошти районного бюджету, в першу чергу, спрямовувались на оплату праці, на медикаменти, на харчування, на оплату енергоносіїв, допомоги та інші виплати населенню. Також здійснювалися перерахування місцевим бюджетам. Заборгованість по заробітній платі у районі відсутня.

  Відповідно до наданої інформації, колегією прийнято рішення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які є головними розпорядниками коштів, дотримуватися режиму економного та раціонального використання коштів районного бюджету і здійснювати видатки у межах наявного фінансового ресурсу.

  "Завдяки фінасовій децентралізації, що запроваджена Президентом України, місцеві бюджети мають додаткові фінансові надходження. Державою створені всі умови для розвитку соціальної сфери, економіки, сільського господарства та промисловості", - зазначив Степан Масельський.

IMG 8410IMG 8421

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь