line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На засіданні колегії опрацювали питання стану медичного обслуговування населення в районі

IMG 8424На засіданні колегії Балаклійської районної державної адміністрації розглянуто питання щодо стану медичного обслуговування населення в районі.

 

 

 

 

   Як повідомила начальник відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Лілія Бабіч, впродовж 9 місяців 2018 року структурними підрозділами медичних закладів надавалась різнопланова медична допомога населенню району: здійснювались амбулаторний прийом хворих, обслуговування викликів вдома, стаціонарне лікування, лікування в денних стаціонарах, стаціонарах вдома. Надавалась ургентна та невідкладна допомога.

   Чисельність хворих, які проліковані в денних та цілодобових стаціонарах становить понад 20 тис. осіб, амбулаторне лікування отримали близько 70 тис. осіб, 7 тис. хворих проліковано в стаціонарах вдома.

   У пологовому відділенні Балаклійської центральної клінічної районної лікарні народилось 365 дітей.

   Посилена увага приділяється медичному обслуговуванню пільгового контингенту населення району. За 9 місяців 2018 року в обласному госпіталі для інвалідів війни, госпітальних відділеннях, інших лікувальних закладах третього рівня оздоровились та отримали лікування 16 ветеранів Другої Світової війни, 88 ветеранів війни в Афганістані та учасників інших локальних конфліктів, 1 учасник АТО.

   На медичному обслуговуванні жителів сільської місцевості акцентується особлива увага в районі. Для проведення обстеження та надання медичної допомоги сільському населенню здійснено 422 виїзди бригади лікарів у складі 4 спеціалістів. Медичне обслуговування отримали понад 9 тис. осіб. Бригадами з розширеним складом спеціалістів проведено 277 виїздів, оглянуто 9,5 тис. особи.

   На сьогодні в районі діє ряд районних Програм, метою яких є покращення медичного обслуговування населення та матеріально-технічної бази структурних підрозділів лікувальних закладів району.

   «За підтримки керівника області Юлії Світличної ми маємо можливість успішно реалізовувати низку програм, а саме наразі триває побудова нових амбулаторій в смт Савинці та с. Веселе, проводяться реконструкції, капітальні та поточні ремонти будівель та приміщень закладів медицини, оновлюємо сучасне медичне та комп’ютерне обладнання, меблі та автомобілі для структурних підрозділів медичних закладів району», - зазначив Степан Масельський.

   Але на сьогодні в галузі охорони здоров'я існує гостра потреба у висококваліфікованих лікарях з таких спеціальностей: сімейний лікар, лікар-онколог, лікар-патологоанатом, лікар рентгенолог, лікар-неонатолог, лікар-офтальмолог, лікар–отоларинголог. Голова району наголосив на проведенні активної роботи щодо залучення медичних спеціалістів.

   Рішенням колегії районної державної адміністрації поставлені завдання по вирішенню комплексу заходів, які стосуються поліпшення кадрового забезпечення медичних закладів району, особливо лікарського складу, здійснення організаційних та фінансових заходів щодо забезпечення сталої діяльності медичних закладів району та їх структурних підрозділів в умовах реформування, виконання районних програм охорони здоров’я, метою яких є створення умов для підвищення якості надання медичних послуг населенню району, зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних закладів району, поліпшення умов праці персоналу медичних закладів та умов обстеження і лікування мешканців району.

IMG 8409

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь