line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Основним завданням у роботі з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, є здійснення постійного контролю за умовами їх проживання

IMG 8431За інформацією начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Лесі Молодовець, відповідними службами району постійно обстежуються умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

 

  За 10 місяців 2018 року на облік в службі у справах дітей Балаклійської районної державної адміністрації поставлено 48 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Основною причиною постановки на облік зазначених дітей є неналежне виконання батьками своїх обов'язків.

  На території району було організовано проведення заходів Всеукраїнського профілактичного заходу „Урок”, у ході якого представниками відповідних служб обстежувались умови проживання дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з родин, які перемістилися із зони проведення Операції Об’єднаних сил. З батьками дітей та їх законними представниками проводилися профілактичні бесіди про обов’язковість здобуття дітьми повної загальної середньої освіти, забезпечення дітей раціональним харчуванням, сезонним одягом і взуттям, дотримання правил протипожежної безпеки, особливо в осінньо-зимовий період. Дітям надавалася гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття і шкільного приладдя.  

  У Балаклійському центрі соціально-психологічної реабілітації на даний час перебуває 16 дітей, з яких 5 – діти, позбавлені батьківського піклування. Планується, що до кінця поточного року всіх 5 дітей буде влаштовано в нові сім’ї.

  «Важливим завданням у роботі з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, є здійснення постійного контролю за умовами їх проживання та активна взаємодія всіх органів і структур, причетних до роботи з дітьми, спрямована на своєчасне виявлення і надання допомоги дітям, які перебувають або можуть опинитися у несприятливих умовах", - підсумував керівник району.

  Також на засіданні колегії районної державної адміністрації протокольно розглянуто звіт Шевелівського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

  Завершив засідання та підвів підсумки колегії голова районної державної адміністрації Степан Масельський. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь