line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Культура і музика кордонів не мають. Юрій Янко


Директор Харківської обласної філармонії, депутат Харківської обласної ради Юрій Янко упевнений, що європейська інтеграція повинна стати одним з основних пріоритетів України, а ініціативи Президента в цьому питанні - це потужний стимул для вливання українського народу в європейське співтовариство.

 

«Мене дуже надихає ставлення європейців до культури. Я хочу, щоб ми виховали й у себе європейські культурні традиції та дбайливо ставилися до кожного історичного каменю нашої батьківщини, до кожної ноти, написаної на нашій території, до кожної великої людини, яка тут побувала», - сказав Юрій Янко.

 

Європейська інтеграція - це прекрасна можливість відкрити для себе Європу в повній мірі, в тому числі і в культурно-духовному сенсі. Це і можливість європейським державам відкрити заново Україну з її історією, традиціями, музичною спадщиною, переконаний директор Харківської обласної філармонії.

 

«Для нас це й можливість ще більш активної концертної діяльності. Адже музика, як і спадщина культури, кордонів не має», - зазначив Юрій Янко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь