line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

IMG 8503Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

 

 

   Святкові заходи відбулися в Балаклійській дитячій музичній школі.

  Зі словами привітань до присутніх звернувся голова райдержадміністрації, який висловив подяку працівникам соціальної сфери за чуйність і допомогу, яку вони надають людям, що її потребують.

  Степан Масельський наголосив, що розвиток соціальної сфери і зміна соціальних стандартів є важливими складовими державної політики.

  «Важливість вашої професії важко переоцінити, особливо сьогодні, коли в нашій країні активно впроваджуються ініційовані Президентом реформи, спрямовані на зростання соціальних стандартів, - сказав керівник району. - Забезпечення субсидіями, збільшення пенсій, зростання мінімальної заробітної плати та легалізація зайнятості - реалізація всіх цих змін залежить саме від вас. Ви - посередники між державою і громадянами, і від вашої роботи залежить, наскільки люди відчують соціальні реформи на собі».

  Кращих працівників соціальної сфери Балаклійського району було відзначено подяками та цінними подарунками.

  Святкову атмосферу присутнім подарували юні вихованці дитячої музичної школи та творчі колективи районного Будинку культури.

IMG 8441IMG 8452IMG 8502


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь