line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Михайло Добкінёё


Таку думку голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін висловив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні о 19:30.

 

«Завдяки волі Президента, завдяки тому, що Верховна Рада знаходить у собі сили об'єднатися для вирішення важливих питань, завдяки тому, що сьогодні Уряд в умовах жорстокої економії не знизив жодного з соціальних стандартів і повністю виконує всі соціальні ініціативи Президента, ми підійшли як ніколи близько до підписання найважливішого документа – асоціацію між Україною та ЄС», – підкреслив він.

Голова ХОДА зазначив, що за підписанням буде слідувати і можливість виходу українських товарів на європейський ринок. Це шанс модернізувати продукцію, виробництво, технології, а як наслідок – підвищити рівень освіти, змінити взаємини в суспільстві і знизити корупцію.

 

Михайло Добкін також нагадав, що Україна веде велику кількість спільних проектів з державами пострадянського простору. Ця робота буде продовжена.

 

«Як ми сьогодні не можемо без спільної роботи з Російською Федерацією, з Білоруссю, з Казахстаном, точно також ці держави не можуть обійтися без України. Але це не означає, що ми маємо зупинитися на досягнутому і не шукати інших можливостей. Сьогодні Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Я думаю, що люди нашої країни – і ті, хто симпатизує Росії, і ті, хто бачить майбутнє України тільки в Євросоюзі, – розуміють, що наш успіх у майбутньому закладений в тому, щоб ми, ведучи прагматичну політику, зуміли знайти свою нішу для взаємин як з Митним союзом, так і з Європейським Союзом», – заявив губернатор.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь