line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На селекторній нараді обговорили хід будівництва сільських медичних амбулаторій

IMG 8760Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у обласній селекторній нараді з питання стану реалізації бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у поточному році. Селектор відбувся під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

  Як відзначив головуючий, за ініціативи Президента України Петра Порошенка в Харківській області реалізується програма будівництва нових медамбулаторій у сільській місцевості. У квітні поточного року Міністерством охорони здоров’я України погоджено проект плану спроможних мереж надання первинної медичної допомоги у Харківській області та рекомендовано його до затвердження.

  «У свою чергу, розпорядженням голови ХОДА від 30 травня 2018 року було затверджено план реконструкції 50 амбулаторій загальної практики - сімейної медицини. З урахуванням доведеного фінансування в Харківській області розпочалось фінансування будівництва 30 амбулаторій, з яких 13 - з житлом, яке розраховано на одного лікаря, та ще 17 – з житлом на двох лікарів», - зазначив Вадим Данієлян.

  Про стан реалізації відповідної державної програми розповів заступник директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Володимир Норчак.

  «На даний час розроблено проектно-кошторисну документацію та проведено експертизи по 30 об’єктах, по 22 об’єктах відбулись тендерні процедури та укладено договори з підрядними організаціями на виконання будівельних робіт», - зазначив Володимир Норчак.

  В Балаклійському районі триває будівництво амбулаторій в сел. Веселе та сел. Савинці. В результаті проведення тендерних процедур замовниками торгів – Савинською селищною та Веселівською сільською радами - укладені договори з переможцем про закупівлю будівельних робіт ТОВ «Харківбудсервіс».

  Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини будуються з застосуванням енергозберігаючих технологій, в яких передбачене житло для одного сімейного лікаря в сел. Веселе та для трьох сімейних лікарів в сел. Савинці.

  На сьогодні фактичний відсоток виконання будівельних робіт по амбулаторії ЗПСМ сел. Веселе становить 30 %, по амбулаторії ЗПСМ сел. Савинці - 15 %.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь