line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський провів апаратну нараду

rda19 листопада під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського відбулася щотижнева апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

 

 

  Особливу увагу голова райдержадміністрації приділив питанню оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. З 01 жовтня поточного року урядом спрощено умови отримання субсидії. Степан Масельський наголосив, що необхідно провести роз’яснювальну роботу з населенням, відпрацювати з кожною родиною, яка має законне право на субсидію, питання її призначення і на 100 % забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує.

  Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги: підготовка снігоочисної техніки до зимового періоду, проведення Новорічних свят в районі, здійснення аналізу проведеного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

  На контролі у голови районної державної адміністрації залишаються питання проведення осіннього призову на строкову військову службу, підготовки Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2019 рік , забезпечення громадян лікарськими засобами по Урядовій програмі "Доступні ліки", проведення національної кампанії з вибору сімейного лікаря та підписання декларації з обраним фахівцем.

  За результатами апаратної наради керівник району дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, а їх виконання взяв на особистий контроль.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь