line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юлія Світлична бере участь у Партнерському форумі IDLO

svitluchЗахід, організований Міжнародною організацією з правового розвитку, відбувається 20 та 21 листопада в Міністерстві закордонних справ та міжнародної співпраці в Римі.

 

 

   На Партнерському форумі «Верховенство права в бурхливі часи» представлені понад 50 країн світу. Україну на заході представляє голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

  «Харківщина має особливі стосунки з IDLO, - відзначила керівник області. – Разом реалізували низку важливих проектів, у тому числі відкрили Регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг у Харкові. Співпрацюємо й далі. Вважаю запрошення на партнерський форум свідченням довіри до нашого регіону з боку міжнародних партнерів».

  Під час запланованих сесій форуму розглянуть низку актуальних питань прав людини та верховенства закону. В тому числі обговорюватимуть питання розвитку правосуддя та заходи, що сприяють незалежності судової влади, боротьбі з корупцією та більш відкритому, прозорому й ефективному управлінню. Серед тем, які розглянуть, - сприяння економічному зростанню шляхом зміцнення правового та інституційного потенціалу країн. Окрему сесію буде присвячено питанням гендерної рівності.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь