line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Коментар голови ХОДА з нагоди Дня Гідності та Свободи

komentar Жити в цивілізованій країні. Йти однією дорогою зі світом і Європою. Повернути Україну до європейської родини. Це бачення майбутнього для себе й своєї країни, з яким 5 років тому вийшли на Майдан перші учасники майбутньої Революції Гідності. 5 років у масштабах історії – зовсім незначний проміжок часу. Проте сьогодні вже можемо говорити про зміни, які відбулися в Україні.

Шлях України до Європи, з якого протягом років незалежності намагалися сходити неодноразово, сьогодні став незворотнім. І це розуміють не тільки українці, але й світова спільнота. Навіть більше – на цьому шляху ми довели свою силу та вміння перетворювати виклики на можливості. Замість пророкованого нам економічного занепаду маємо стабільне зростання обсягів виробництва та експорту до країн ЄС. А замість обіцяної втрати цікавості з боку міжнародних партнерів – приймаємо на Міжнародному економічному форумі в Харкові делегації 35 країн світу та 18 послів.

   За 5 років, що минули, Україна здолала більший шлях до Європи, ніж за всі попередні роки незалежності разом. Маємо чинну Угоду про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Маємо «безвіз». Маємо підтримку європейської спільноти. Маємо перспективи.

   Тож триматимемося обраного курсу. Йтимемо далі шляхом, визначеним Революцією Гідності. І саме ця незворотність обраного шляху є та буде кращою шаною Героям цієї Революції.

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь