line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині працюють 46 офісів центрів надання адміністративних послуг

22112018Такі дані під час брифінгу 22 листопада навела перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності ХОДА Надія Кривицька.

 

 

 

 

  «Так, 27 ЦНАПів діють у районах області, 6 ЦНАПів - у містах обласного значення, 2 ЦНАПи - в об’єднаних територіальних громадах (Старосалтівській та Нововодолазькій ОТГ), 11 офісів ЦНАПів працюють у м. Харків (ЦНАП м. Харків (Гімназійна набережна, 26), 9 територіальних підрозділів центру в кожному районі міста та Регіональний центр послуг)», - розповіла Надія Кривицька.

  Через ЦНАПи можна отримати понад 100 послуг по області та 160 адміністративних послуг по м. Харків. У Регіональному центрі доступно близько 400 послуг – адміністративних та соціальних. Карту ЦНАПів розміщено тут.

  За даними моніторингу, за 9 місяців 2018 року через ЦНАПи області надано більше мільйона  адміністративних послуг.

  Також Надія Кривицька відзначила, що в 2018 році в області триває робота з розвитку та модернізації мережі будівель центрів. 

  «Зокрема, зараз активно добудовується ЦНАП у Ізюмі. Це прекрасний приклад співпраці з міжнародними організаціями. Проведення внутрішніх ремонтних робіт було профінансовано за участі  GIZ, адміністратори ЦНАПу підготовлені у співпраці з Міжнародною організацією з правового розвитку IDLO. USAID через програму UCBI забезпечить матеріально-технічну базу. Облаштування прибудинкової території, вхідної групи виконані коштом місцевого бюджету. Очікуємо, що відкриття відремонтованого Ізюмського міського ЦНАПу відбудеться в кінці грудня», - сказала Надія Кривицька. 

  За її інформацією, найближчим часом буде відкрито ЦНАП Старосалтівської ОТГ. Будівлю реконструюють завдяки підтримці міжнародних організацій та коштом субвенції на розвиток ОТГ. Ремонтні роботи вже завершуються. GIZ сприяла матеріально-технічному забезпеченню центру, а також навчанню фахівців. 

  «За рахунок субвенції на створення прозорого офісу створюється ЦНАП Мерефянської ОТГ. У центрі надаватимуться послуги соціального і пенсійного характеру та адміністративні. Відкриття планується наприкінці наступного року», - розповіла Надія Кривицька.

  Вона також повідомила, що протягом наступного року планується відкрити Вовчанський ЦНАП. Прийнято рішення про створення робочої групи з  утворення Центру надання адміністративних послуг у Малоданилівській ОТГ.

  «Харківська область демонструє потужну та сталу співпрацю з міжнародними донорами. Зокрема, майже 2,5 року триває досить активна співпраця з Міжнародною організацією з правового розвитку IDLO. У тому числі й фахівці IDLO сприяли запуску Регіонального центру надання адміністративних послуг: аналізували та надавали рекомендації щодо процесів надання послуг, оптимізації інформаційних та технологічних карток, надавали рекомендації із зонування приміщення та підбору персоналу, - зазначила Надія Кривицька. - Американський уряд, як і уряди інших розвинених країн, сприяють боротьбі з корупцією в Україні загалом.  Розвиток ЦНАПів є одним з інструментів цієї боротьби. Тому міжнародні донори досить активно підтримують розвиток мережі ЦНАПів».

  Як зазначила Надія Кривицька, відповідно до програми U-LEAD з Європою був запущений масштабний проект розвитку мережі ЦНАПів в Україні. Міжнародні партнери планують запуск 600 центрів. Зокрема на Харківщині, до програми включені ЦНАПи Мереф’янської та Старовірівської ОТГ. 

  Також у розвитку мережі ЦНАПів активну приймає участь Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Фахівці активно допомагають навчати адміністраторів центрів.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь