line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні 26 листопада 2018 року відбулася апаратна нарада

rda panorama 1Сьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   В ході апаратної наради очільник району в черговий раз особливу увагу приділив питанню оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги. Голова районної державної адміністрації наголосив, що потрібно більш активніше проводити інформаційно-роз"яснювальну роботу серед населення району, ми повинні дійти до кожного мешканця нашого району. Кожна родина, яка потребує державної допомоги і має на неї право, повинна в повному обсязі отримувати якісні послуги.

   В зв’язку з прогнозованим погіршення погодних умов голова райдержадміністрації також акцентував увагу присутніх керівників на забезпеченні готовності сил та засобів, які планується залучати для проведення заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків та льодоходів, обов’язковій перевірці технічних засобів, які будуть задіяні для очистки снігових заметів.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги, а саме: здійснення контролю за роботою систем опалення та температурним режимом в навчальних закладах району, проведення ремонтних робіт у закладах охорони здоров’я, розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв) та інші.

   За результатами апаратної наради, Степан Масельський дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь