line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час селекторної наради обговорили хід будівельних і ремонтних робіт

IMG 939830 листопада голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь в обласній селекторній нараді, у ході якої обговорили питання освоєння коштів, які були виділені з різних джерел фінансування для проведення ремонтів і будівництва.

 

 

  Захід відбувся під головуванням заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка. Він зазначив, що виконання всіх запланованих робіт знаходиться на контролі обласної влади та особисто голови ХОДА Юлії Світличної.

  «Цього року виділено достатньо коштів на проведення ремонтних робіт на об’єктах, завдання ж місцевої влади та районних адміністрацій - реалізувати ці кошти», - сказав заступник голови ХОДА.

Він наголосив на необхідності більш активно проводити ремонті роботи, адже в кінці року всі невикористані кошти буде повернуто до бюджетів різних рівнів.

  Євгеній Шахненко неодноразово наголосив на необхідності постійної комунікації між всіма гілками влади задля вирішення порушених питань. А також підкреслив, що ремонтні та будівельні роботи в області мають проводитися в стислі терміни, проте без шкоди для їх якості.

  У поточному році до Балаклійського районного бюджету надійшла субвенція з обласного бюджету (кошти бюджету розвитку) на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт 10 об’єктів району.  На сьогодні роботи на більшості об’єктах виконані у повному обсязі, на інших - субвенція з обласного бюджету буде використана до кінця поточного року.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь