line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Як зробити адміністративні послуги ще доступнішими для громадян?

2Мобільний ЦНАП та виїзні робочі місця адміністраторів – найкраще рішення для зручного надання адміністративних послуг громадянам. Саме тому, Центром надання адміністративних послуг при Балаклійській районній державній адміністрації було прийнято рішення взяти участь в реалізації проекту «ЦНАП фасилітує удосконалення послуг».

 

   З 1 вересня 2018 року адміністраторами ЦНАПу при Балаклійській районній державній адміністрації за затвердженим графіком було організовано виїзне обслуговування мешканців Андріївської, Донецької, Савинської селищних та Веселівської сільської рад.

 За допомогою мобільного офісу, отриманого від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, громадянам в приміщеннях селищних (сільської ) рад були надані найбільш популярні адміністративні послуги з реєстрації прав на нерухоме майно, земельних питань та вклеювання фотографії в паспорт, отримати консультації.

  І сьогодні ми можемо звітувати, що за 3 місяці надання послуг на виїзних прийомах мешканцям було надано 282 адміністративні послуги.

  За погодженням з керівництвом Балаклійської районної державної адміністрації  з метою забезпечення доступності надання адміністративних послуг Центр надання адміністративних послуг буде продовжувати прийом громадян у віддалених населених пунктах Балаклійського району.

13

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь