line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський привітав працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом

IMG 9482Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

 

  7 грудня у районній державній адміністрації відбулися урочистості, присвячені Дню місцевого самоврядування. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, керівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати, керівники та трудові колективи підприємств, організацій району.

  З щирими вітаннями та побажанням міцного здоров’я, щастя, наснаги звернувся до присутніх керівник району Степан Масельський.

  «На сьогодні бюджетне законодавство України розширило права місцевих рад та надало їм бюджетну самостійність. У результаті фінансової децентралізації, запровадженої Президентом України Петром Порошенком, населені пункти територіальних громад Балаклійського району сьогодні мають відремонтовані та реконструйовані дитячі садки, школи, клуби, фельдшерсько-акушерські пункти, спортивні майданчики, місцеві дороги та інше. При цьому, саме громади на місцях приймають рішення – що саме їм потрібно в першу чергу. Маючи підтримку голови області Юлії Світличної та голови Харківської обласної ради Сергія Чернова ми робимо наш район процвітаючим і самодостатнім», – наголосив Степан Масельський.

  З 2003 року стало гарною традицією відзначати кращі місцеві ради району. Цього року переможцями конкурсу стали Міловська сільська рада та Донецька селищна рада, які отримали грошові премії. Також відзначено кращих представників органів місцевого самоврядування Почесними грамотами та цінними подарунками.

  На завершення урочистостей аматори району та творчі колективи районного Будинку культури подарували присутнім чудову концертну програму.

IMG 9473IMG 9469IMG 9522
 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь