line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині пройде перший в Україні ярмарок вакансій для студентів-медиків

vakansiiЗахід відбудеться 12 грудня на базі Харківського національного медичного університету.

 

 

 

 

 

   На ярмарку студенти, інтерни та випускники медичних вишів зможуть поспілкуватися з представниками медустанов і місцевого самоврядування, визначитися з місцем роботи після закінчення навчання. Свої вакансії гостям представлять понад 25 медустанов Харківської області.

  «У кожного зі студентів-випускників, інтернів, які відвідають ярмарок, буде унікальна можливість особисто поспілкуватися з представниками медцентрів і керівництвом громад, - підкреслює організатор заходу, виконавчий директор ГС «Українсько-німецька медична асоціація» Вікторія Мілютіна. - Також вони зможуть дізнатися, які умови створені для молодих фахівців, отримати відповіді на питання на теми, які цікавлять, і в результаті визначитися з місцем майбутньої роботи або інтернатури».

   Крім того, у рамках ярмарку пройдуть круглі столи за участю представників МОЗ та медичних закладів вищої освіти, на яких обговорять актуальні питання медичної реформи, компетенції сімейного лікаря в сучасних реаліях, поговорять про виклики і нові можливості професії.

   Студенти та інтерни також зможуть відвідати майстер-клас від HR-фахівця і дізнатися, як ефективно шукати роботу на ринку праці.

   Ярмарок вакансій відбудеться в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в рамках програми Європейського Союзу «Підтримка громадянського суспільства, місцевої влади та прав людини».

   Початок - о 10:00. Вхід - вільний.

  Довідка. Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

   Виконавці проекту: Харківська обласна рада - координатор та Асоціація місцевих урядів Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-німецька медична асоціація».

   Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні-грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.   

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь