line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головна мета проведення форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» – презентація інвестиційних можливостей регіону


6 вересня в Харкові на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Сьогодні під головуванням заступника голови ХОДА Юрія Сапронова відбулася нарада, на якій обговорювалися питання підготовки та проведення форуму.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації, головна мета проведення форуму – презентація інвестиційних можливостей Харківської області. Зокрема, у конкурсній програмі презентують проекти щодо покращення туристичної привабливості регіону.

«Ми хочемо презентувати інвестиційні можливості Харківщини. Спільно з іноземними колегами ми обговоримо питання розвитку бізнесу, проблемні моменти», - підкреслив Юрій Сапронов.

 

В рамках проведення V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» планується підписати Меморандум про співпрацю між Інститутом рослинництва імені В.Я. Юр’єва і інвестиційною компанією Sigma Bleyzer щодо створення наукового парку з робочою назвою «Центр ефективного землеробства». Крім цього, спільно з провідною компанією у світі, яка займається племінною справою у свинарстві, на території одного з районів Харківської області планується реалізувати проект з апробації порід свиней.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь