line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

12 грудня затверджена Програма соціально-економічного розвитку району на 2019 рік

IMG 9580На XXXVIII сесії районної ради, яка відбулася 12 грудня 2018 року, затверджено Програму соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2019 рік.

 

 

 

  Програма визначає пріоритетні завдання на 2019 рік, реалізація яких дасть змогу досягти позитивних тенденцій сталого розвитку в усіх сферах економіки.

  У 2019 році соціально-економічна політика у районі буде спрямована на такі основні напрями:

  - створення умов для зростання обсягів виробництва продукції у промисловості та сільському господарстві;

  - сприяння у залученні інвестицій в економіку району та подальшому розвитку підприємницької діяльності;

  - забезпечення підтримки та розвитку соціальної сфери;

  - підвищення стандартів життя населення.

  У наступному році продовжиться робота по ремонту доріг комунальної власності в населених пунктах району та автодоріг загального користування.

  Головним пріоритетом у житлово-комунальному господарстві залишається зменшення споживання енергоносіїв.

  Також не менш важливим завданням є проведення ремонтів житлових будинків і, в першу чергу, покрівель дахів цих будинків, завершення роботи щодо переведення багатоквартирних житлових будинків та об’єктів соціальної сфери в смт Донець на індивідуальне опалення.

  Програмою передбачено будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловин для водопостачання смт Андріївка та системи водопостачання даного селища,  реконструкції системи водовідведення та очистки стічних вод смт Донець, завершення реконструкції водоводу від насосної станції другого підйому водозабору м. Балаклія до пл. Ростовцева, капітальний ремонт водопроводу в смт. Савинці.

  Планується провести в навчальних закладах району капітальні ремонти покрівель, систем опалення,  харчоблоків, їдалень, внутрішніх туалетів,  реконструкцію частини приміщень Петрівської ЗОШ під розміщення їдальні та Яковенківської ЗОШ для розміщення дошкільного підрозділу, капітальний ремонт будівлі та благоустрій території Балаклійської ЗОШ № 6, реконструкцію спортивних майданчиків Балаклійської ЗОШ № 3 та Міловської ЗОШ.

  У галузі охорони здоров’я пріоритетними завданнями є  забезпечення належного та своєчасного поетапного впровадження медичної реформи, виконання районних та регіональних програм охорони здоров’я, зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних закладів району, поліпшення умов праці персоналу медичних закладів та умов обстеження і лікування мешканців району.

  Також у наступному році буде проведено реконструкцію Балаклійського районного дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу "Вимпел" та ремонтно-реставраційні роботи спортивної зали "Олімп".

  Заходи Програми спрямовані на забезпечення єдиної політики розвитку Балаклійського району в 2019 році шляхом об’єднання інтересів і можливостей місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, громадськості з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку регіону та покращення добробуту населення району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь