line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський провів щотижневу апаратну нараду

rda zima17 грудня під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського відбулася щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. 

 

 

  Під час наради особливу увагу було приділено питанню своєчасного використання коштів, виділених з бюджетів усіх рівнів. Керівник району наголосив, що до кінця тижня необхідно максимально освоїти субвенції з державного, обласного бюджету та забезпечити до кінця року виконання Урядової програми «Доступні ліки».

  Також були розглянуті питання повного розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), здійснення контролю за будівництвом амбулаторій в сел. Веселе та сел. Савинці, визначення та погодження з керівниками органів місцевого самоврядування графіку руху на приміських автобусних маршрутах.

  За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь