line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Україна очікує від співпраці з ЄС більш широкого виходу вітчизняної продукції на європейські ринки та збільшення обсягу інвестицій

Про це розповів під час відкритої лекції для студентів 1 та 2 курсів на тему «Чи потрібна Україні євроінтеграція?» заступник директора ХарРІ державного управління НАДУ при Президентові України, професор кафедри державного управління Володимир Нікітін. Він зазначив, що у зовнішній політиці Україна прагматична. І Євросоюз, і Російська Федерація - лідер Митного союзу, є стратегічними партнерами України, що зафіксовано у відповідних документах.

 

За його словами, не варто протиставляти східний та західний вектори й намагатись посварити Україну з Росією.

 

«Ринки наших країн потрібні один одному. Тому свого часу підписано угоду про зону вільної торгівлі з країнами СНД, укладено Меморандум про співпрацю з Євразійською комісією. У стосунках з Митним союзом ми робимо акцент не лише на торгівлі, а й на інтенсивному розвитку реального сектору, кооперації у тих галузях, де є наша взаємна зацікавленість – у машинобудуванні, авіабудуванні, металургії тощо. Сьогодні важливо зберегти промисловий потенціал.

 

На часі – підписання угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Ми очікуємо вигоду від більш широкого виходу продукції українських підприємств на ринки ЄС, збільшення припливу європейських інвестицій, встановлення у подальшому безвізового режиму для громадян України. Саме таким чином ми поєднуємо потенціал європейської інтеграції та стратегічної співпраці з євразійським співтовариством», - зазначив Володимир Нікітін.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь