line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

26 грудня 2018 року голова районної державної адміністрації провів апаратну нараду

rda zimaСьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду, в ході якої обговорено найважливіші питання життєдіяльності Балаклійського району.

 

 

 

  Під час апаратної наради проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енергопостачання, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних виплат, сплати податків.

  Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги, а саме: проведення Новорічних і Різдвяних свят у районі, дотримання температурного режиму в закладах охорони здоров"я та економії енегроносіїв в закладах освіти району під час зимових канікул, повного розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв) та інші. 

  За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

  На завершення апаратної наради Степан Масельський подякував усім за плідну, конструктивну роботу у 2018 році та привітав з новорічними святами.

  "Прийміть найщиріші побажання миру, здоров’я, благополуччя і здійснення всіх мрій та планів у Новому 2019 році", - зазначив керівник району.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь