line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Успішний 2018 рік. Охорона здоров’я.

4У 2018 році проведена реконструкція нежитлової будівлі під амбулаторію загальної практики-сімейної медицини № 4 м. Балаклія з утепленням стелі та стін фасаду будівлі, з проведеним поточним ремонтом систем опалення та вентиляції, виконаний капітальний ремонт 2-х пасажирських ліфтів з заміною кабін, ремонт коридору та окремих приміщень 5 –го поверху у поліклінічному відділенні лікарні.

 

   Створені належні умови праці та додержані вимоги для сучасних методів лікування у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, оновлені фасад та ганки поліклініки м. Балаклія, завершений поточний ремонт приміщень фельдшерсько-акушерського пункту с. Борщівка та приміщень фельдшерсько-акушерського пункту с. Крючки, роботи з благоустрою території фельдшерсько-акушерського пункту с. Слобожанське. Виконана частина ремонтних робіт по реконструкції нежитлової будівлі під амбулаторію загальної практики-сімейної медицини № 3 м. Балаклія, проведені роботи по частковому поточному ремонту приміщень фельдшерсько-акушерського пункту с. Норцівка. Здійснюються роботи по реконструкції амбулаторії загальної практики-сімейної медицини смт Донець.

  У діагностичному відділенні лікарні завершений ремонт кабінетів та допоміжних приміщень.

  Для забезпечення сімейних лікарів та середнього медичного персоналу первинної ланки комп’ютерною технікою за кошти сільських та районного бюджетів придбані 27 ноутбуків, 28 багатофункціональних пристроїв, забезпечено підключення медичних підрозділів до мережі Інтернет та функціонування інформаційної медичної системи.

  З метою поліпшення умов роботи медичного персоналу, забезпечення своєчасності надання медичної допомоги, особливо у сільській місцевості, за кошти районного бюджету здійснено придбання 5 автомобілів та комплектуючого обладнання для амбулаторій загальної практики-сімейної медицини с. Вербівка, смт Донець, смт Андріївка, смт Савинці та амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 2 м. Балаклія.

  Значна увага приділялась придбанню медичного обладнання, медичних та офісних меблів для підрозділів закладів охорони здоров’я району.

  У поліклінічному відділенні функціонує стаціонарний цифровий рентгенівський апарат на 3 робочих місця. Апарат призначений для проведення всіх видів досліджень, які використовуються в загальній рентгенології. Для стаціонарних відділень лікарні придбано зварювальний високочастотний електрокоагулятор, 2 ультрафіолетові камери, 10 аквадистиляторів, 3 пральні машини.

  За кошти районного бюджету закуплені медичне обладнання та меблі для фельдшерсько-акушерського пункту с. Слобожанське, амбулаторій загальної практики-сімейної медицини № 3, № 4 м. Балаклія, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії та рентгенологічного кабінету поліклінічного відділення лікарні.

  У поточному році будівництво амбулаторій загальної практики-сімейної медицини в сел. Савинці та сел. Веселе проводилось за рахунок субвенції з державного бюджету в сумі 8713,2 тис. грн. та субвенції з обласного бюджету в розмірі 1491,5 тис. грн. Завершення робіт заплановано на наступний 2019 рік.

  Загальний обсяг коштів, залучених з різних видів бюджетів на зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних закладів району в 2018 році, склав 32111,2 тис. грн.

 

123

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь